do PC

DDR4 Predator RGB 8GB/2933 CL15

Darmowa wysyłka
DDR4 Predator RGB 8GB/2933 CL15
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 275,04 PLN 223,61 PLN netto
Producent: HyperX
Indeks producenta: HX429C15PB3A/8
Status: Dostępny - magazyn - odbiór lub wysyłka w ciągu 24 godzin
Wysyłka: darmowa (przedpłata) darmowa (pobranie)
Opis
Opis:

DDR4 Predator RGB

Dodaj swojemu systemowi niepowtarzalnego stylu w kolorach RGB i wydajności niezbędnej do utrzymania się na topie dzięki ultraszybkiej pamięci HyperX Predator DDR4 RGB. Z łatwością skonfigurujesz wygląd i pokażesz własny niepowtarzalny charakter korzystając z bezprzewodowej technologii synchronizacji podczerwienią. Moduły pamięci Predator DDR4 RGB przyciągają wzrok i nie przegrzewają się dzięki agresywnemu czarnemu radiatorowi, który podkreśla podświetlenie modułów.

Ciesz się wyższymi ustawieniami grafiki, bezproblemowo odbieraj strumienie multimediów i błyskawicznie renderuj najważniejsze momenty z toczonych rozgrywek dzięki prędkościom do 2933 MHz i niskiemu opóźnieniu o wartości CL15. Masz do wyboru pojedyncze moduły o pojemności 8 GB oraz zestawy zbudowane z 2 lub 4 modułów o pojemności od 16 do 32 GB.

Profile Intel XMP są zoptymalizowane dla najnowszych chipsetów Intela po prostu wybierz jeden z nich i graj. Pamięci przechodzą gruntowne fabryczne testy prędkości i są objęte wieczystą gwarancją. A to znaczy jedno Predator DDR4 RGB łączy w sobie dwie ważne cechy: ekstremalną wydajność i maksymalną niezawodność.


Parametry
Podstawowe
Liczba pamięci w zestawie:1
Częstotliwość szyny pamięci:2933 MHz
Całkowita pojemność pamięci:8
CAS Latency:CL15
Rodzaj pamięci:DDR4
Obsługa ECC:Nie
Radiator :Tak
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy