Wczytuję dane...
Model: 844527
Kod producenta: 52230
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 5901878522302
Producent: qoltec

Do czego służy opaska zaciskowa?

Opaski zaciskowe marki Qoltec, potocznie zwane trytytkami zostały wykonane z elastycznego i trwałego nylonu. Przeznaczone są do łączenia ze sobą różnego rodzaju elementów np. do organizacji kabli. Dzięki swej uniwersalności są używane praktycznie wszędzie. Można je spotkać między innymi w gospodarstwie domowym, telekomunikacji, warsztatach samochodowych, ogrodnictwie, instalacjach elektrycznych, magazynach i wielu innych miejscach.

Jak poprawnie używać opasek zaciskowych?
Stosowanie opasek zaciskowych jest bardzo szybkie i proste. Wystarczy dopasować opaskę do łączonych przedmiotów, a nastepnie przełożyć jej koniec przez otwór i zacisnąć. Opaska jest bardzo giętka i elastyczna co pozwala na łatwą regulację zacisku. Dodatkowo równomiernie rozmieszczone ząbki na końcówce ułatwią dokładne dopasowanie łączonych elementów.

Postaw na jakość

Opaski zaciskowe marki Qoltec to produkt najwyższej jakości, wielorazowy, odporny na zrywanie. Opaski zachowują swoje właściwości w zakresie temperatur od -35°C do +85°C. Cechują się odpornością na promieniowanie UV oraz działanie środków chemicznych.

Wymiary:

7,2 x 250 mm

Akcesoria w zestawie:

Pozostałe parametry:

Serwery i sieci

 • depth: 

  20

 • height: 

  355

 • Kolor: 

  Biały

 • Liczba w opakowaniu jednostkowym: 

  100

 • Rodzaj: 

  Opaski zaciskowe

 • width: 

  155

Polecamy